Chat Forumları - Chat Dünyasının Forum Sitesi Portal
Portal
Dün, 05:06 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 1
Bir çok sunucu sahibine IRC Hosting hizmeti sağlayan SekerShell firması bildiğiniz üzere ZSohbet adı altında HTML5 tabanlı web ve mobil chat applet'i çıkartmıştı.

SekerShell firması ZSohbet'in 2.Versiyonunu yıl sonuna doğru çıkartacağını açıklamış. Kodlamalarının sonuna geldiğini ve test aşamalarının başladığını ifade eden aLper, çıkacak olan [/url][url=https://www.chatmagazin.com]ZSohbet V2 Chat Applet'nin ZSohbet lisans sahibi kişilere ücretsiz sunulacağını dile getirmiş.

ZSohbet V2 Chat Applet'inin bir çok yeni özelliklerle chat sunucularının hizmetine sunulacağı tahmin ediliyor.
17-09-2020, 12:53 PM
Yorumlar : 1 • Okunma : 28
SoyLe.Net chat sunucusunun sevilen kızlarından bir tanesi olan AyseguL'ün şans ile arası pek yokmuş. İlk kez chatte yakışıklı bir erkek gördüğünü dile getiren AyseguL, o kişinin de kaslı erkek paylaşımları yaptığını ve hemcinslerinden hoşlanan birisi olduğunu dile getirmiş.

Hevesi kursağında kalan AyseguL, "Anamın önerdiği klasik türk erkekleri ile evlenecem ama 1.90 ve esmer olsun isterim." diye demeç verdi.
17-09-2020, 12:13 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 21
SoyLe.Net chat sunucusunun radyolarından bir tanesi olan Derin FM'de şu anda DJ Şeyma yayında !

DJ Şeyma'yı dinlemek için SoyLe.Net chat sunucusunun #Radyo kanalına giriş yapabilirsiniz.

[Resim: radio.gif]
17-09-2020, 10:59 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 15
Muhabbet.Org chat radyosu Tarz FM'de şu anda JanSeL yayında !

JanSeL'i dinlemek istiyorsanız Muhabbet.Org chat sunucusunun #TarzFM kanalına girebilirsiniz.

[Resim: radio.gif]
15-09-2020, 03:07 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 26
Kahkaham.Com chat sunucusunun karizmatik IRCOP'larından ve sevilen DJ'lerinden bir tanesi olan Serhat ile güzel Network Admin'lerinden ve aynı zamanda DJ'lerinden SonyA arasında güzel bir aşk yaşanıyormuş. Yaklaşık 2 ay önce SonyA'nın, Serhat'ın yayınını dinlemesi ve sonrasında ikilinin tanışıp konuşmaları ile başlayan aşk, ilk günkü heyecanını hala koruyormuş.

Birbirlerini çok seven ve birbirleri ile konuşurken oldukça huzurlu ve mutlu hissettiklerini dile getiren çiftimize Chat Forumları olarak bir ömür mutluluklar diliyoruz.

[Resim: chat-aski.gif]
15-09-2020, 01:37 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 25
SohbetiAla.Com chat sunucusunun radyosu olan Kahkaham FM'de şu anda DJ Serhat yayında !

DJ Serhat ile keyifli müzikler dinlemek istiyorsanız SohbetiAla.Com chat sitesinin #Radyo kanalına girebilirsiniz.

[Resim: radio.gif]
12-09-2020, 03:33 AM
Yorumlar : 1 • Okunma : 29
Bir zamanlar DALNet chat sunucusunda açılmış olan #izmir, #istanbul, #Ankara, #Bursa, #Adana, #Kocaeli gibi şehir kanalları amacına uygun olarak kullanılırdı. İzmirliler #izmir kanalına girerler izmirlilerle muhabbet ederlerdi.. Adanalılar ise #Adana kanalına girerler Adanalılarla muhabbet ederlerdi. Zaten şehir kanallarının açılma amacı da buydu. 

Günümüzde ise #izmir, #istanbul, #ankara gibi şehir kanalları hala büyük sunucularda varlar. Fakat artık amacına uygun kullanılmıyorlar. Aslında bu sunucular için büyük bir dezavantaj. Maalesef ki sunucu sahipleri ya bunun farkında değiller ya da önemsemiyorlar. Kanalı kiralayan kişilerin verdikleri parayı sanırım daha çok önemsiyorlar. Oysa olması gereken şehir kanalları kiraya verilecekse o şehirden bir insana kiraya verilip yönetimin de o şehirden insanlardan oluşturulmasıdır. Tabii günümüzde iyi bir @ bulmak zor olduğu için ve yönetimlerin kanal genellerinde bir an önce sohbetin dönmesini istedikleri için gelişigüzel oplar yazılıyor. Oysa biraz sabredilse o şehrin insanlarını o kanalda toplamak için çaba gösterilse hatta yönetim bu konuya el atıp izmirli birisinin ankara ve istanbul gibi kanallarda op olmasını yasaklasa izmirliler izmir kanalında, ankaralılar ankara, istanbullular da istanbul kanalında op olur ve zaman içerisinde güzel bir ortam oluşabilir. Hatta oluşan ortamın bozulmaması için kanallar en az 1 yıllık kiraya verilebilir.

Yönetim bu sistemi oluşturabilse sunucu için daha karlı olacak. Sağdan soldan duyan izmirliler, istanbullular veya ankaralılar neden şehrinin kanalında takılıp şehrinde olan insanlarla chat yapmak istemesinler ki ? Ama nerde bunları düşünen yönetim ve bunu oluşturabilecek vasıfta yöneticiler...

Bir çok sunucu sahibi DALnet zamanından gelme olmadığı ve bu işi ticaret amaçlı yaptıkları için chate yön vermek ve ortam kurmak ile ilgilenmiyorlar zaten bu konuda pek tecrübeleri de yok. Onlar adına bir şeyler yapan ücretsiz Admin'ler de bu konulara kendi siteleriymiş gibi kafa yormadıkları için böyle gelmiş böyle gider mantığı hala devam etmekte.
11-09-2020, 03:24 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 31
11-09-2020, 01:07 AM
Yorumlar : 1 • Okunma : 46
Chat Magazin ve Chat Forumları sitelerinin magazin muhabiri Oparazzi birgün Murat 124 arabası ile yolda giderken kırmızı ışıkta duran BMW'ye hafifçe arkadan çarpmış. AsyaSohbet.Com ve Mobilsohbetci.Net sitelerinin sahibi olan MuRRoo BMW'sinden inmiş. Arabada hasar var mı yok mu diye bakarken. Oparazzi demiş ;

- Abi sen zenginsin ben fakirim istemeyerek oldu. Hem öyle pek bir şey de yok idare et demiş.

MuRRoo peki demiş ve arabasına tekrar binmiş. Biraz ilerledikten sonra kırmızı ışıkta yine durmuş. Oparazzi Murat 124 arabası ile yine gelmiş arkadan biraz daha sert bir şekilde çarpmış. MuRRoo hemen arabadan inerek noluyor yahu diye Oparazzi'nin yanına gelmiş.

Oparazzi ;

- Abi valla frenlerde sorun var durmak istedim ama zamanında duramadım sen zengin adamsın ben fakir fukara biriyim bu masrafı ödeyemem lütfen affet demiş.

MuRRoo Oparazzi'ye şöyle bir bakmış ve acıyarak peki tamam demiş ve affetmiş..

Biraz ilerledikten sonra kırmızı ışıkta tekrar durmuş.

Oparazzi Murat 124 arabası ile yine arkadan gelerek baaaaam ! diye tekrar çarpınca MuRRoo neye uğradığını şaşıarak öne doğru savrulmuş.. Sonrasında levyeyi kaptığı gibi arabadan tam inecekmiş ki Oparazzi arabasının camından kafasını çıkartarak bağırmış..

- Abiiiii ! Benimmm bennnnnn devam et !
11-09-2020, 12:06 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 26